Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atgal
+37067655141Skambinti
Interneto svetainių kūrimas
Atrakcionai.lt - batutų ir pramogų nuoma visoje Lietuvoje

GERIAMO VANDENS VALYMO SISTEMA

2018 Lapkričio 12d., 13:25
  • GERIAMO VANDENS VALYMO SISTEMA
Vienas iš geriausių būdų būti sveikiems – gerti tyrą vandenį. Aquafilter AQ3 filtravimo sistema teikia tyriausią vandenį visoms reikmėms. Kasdien geriant 2–3 litrus sistemos išvalyto vandens, pagerės bendra kūno būklė, sustiprės imuninė sistema ir pagerės sveikata.

Geriamo vandens sistemose paruoštas vanduo tiks visiems - kūdikiams, vaikams. Vandens valyme nenaudojamos jokios papildomos cheminės medžiagos. Pašalinami virusai ir bakterijos, pašalinamos radioaktyvios dalelės, toksinės medžiagos, nuodai, kenksmingos dalelės - jonai (nitratai, švino, arseno, stroncio ir kiti junginiai).

Naudojantys šį veiksmingą filtravimo sistemą sutaupo pinigų, nes nereikia pirkti vandens buteliuose. Plaunant tyru vandeniu daržoves ir naudojant jį maisto gaminimui bus žymiai geresnis patiekalų skonis, o maistas taps sveikesnis. O ką jau kalbėti apie varginančias kalkių nuosėdas! Jos tiesiog bus pamirštos – virtuvės reikmenys ir indai atrodys lyg nauji ir tarnaus ilgiau.

Aquafilter AQ3 naudoja atvirkštinio osmoso ir penkių pakopų filtravimo sistemą, o tai yra veiksmingiausias geriamojo vandens valymo būdas. Vandens valymo sistemą AQ3 sudaro penki filtrai (pakopos) ir papildomi elementai, kurių paskirtis pagerinti vandens valymo sistemos eksploatacines savybes:

Trys „paruošiamieji“ filtrai. Šių filtrų paskirtis apsaugoti atbulinio osmoso (RO) membraną, sulaiko visus teršalus, didesnius nei 1 mikronas (0001 mm). Norint užtikrinti kokybišką vandens sistemos darbą ir vandens valymą, „paruošiamuosius“ filtrus privalu keisti kartą per 6 mėn.
Ypač didelio pralaidumo atbulinio osmoso membrana. RO membrana yra vandens valymo sistemos „širdis“, filtruojanti vandenį molekulių lygiu iki 0,0001 µm. Pašalina bakterijas, virusus, nuodingus junginius ir radioaktyvias daleles. Būtent atbulinio osmoso membrana išvalo vandenį 96 –99 % nuo visų žinomų teršalų. RO membranos tarnavimo laikas – apie 7 metai.
Galinis filtras, arba „post filtras“. Aktyvuotos kokoso anglies filtras, pagerina jau išvalyto vandens skonio savybes. Filtrą reikia keisti kartą metuose.

Vandens valymo efektyvumas - 96 - 99% nuo visų žinomų teršalų

Kaina: 200 EUR
Kontaktai Paskelbė:AkvasistemaTelefonas:+37067655141El. paštas:klaipeda@akvasistema.lt Vietovė:Klaipėda Svetainė:www.akvasistema.lt
Skelbimo statistikaParodytas: 5477 k.Peržiūrėtas: 469 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
KlaipėdosSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE