Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atgal
8 800 30030Skambinti

Rusų kalbos kursai moksleiviams

2021 Liepos 30d., 16:44
Rusų kalbos kursai moksleiviams grupėse – tai įdomus kalbos mokymosi būrelis, kuriame lavinamos tiek rusų kalbos žinios, tiek įvairūs moksleivių socialiniai įgūdžiai. Žaisminga ir įdomi, bet kartu ir struktūruota, kryptinga mokymosi aplinka, padedanti moksleiviams atsipalaiduoti ir atsakingai dirbti pamokų metu. Užsiėmimuose moksleiviai lavina visus keturis kalbos įgūdžius: klausymą, skaitymą, kalbėjimą ir rašymą. Mokantis rusų kalbos nuo pat pirmųjų klasių, galima nesunkiai ją išmokti. Leiskite vaikui tobulinti rusų kalbos žinias nuo pat mažens, kad jis pasitikėtų savimi, bendraudamas šia kalba, ir kad šios žinios padėtų kurti tiek sėkmingą asmeninį gyvenimą, tiek profesinę ateitį. Rusų kalbos kursai jums patogiu būdu: nuotoliniai arba klasėse.

Kontaktai Paskelbė:UAB ,,Kalba.Lt”Telefonas:8 800 30030El. paštas:svetaine@kalba.lt Vietovė:Klaipėda Svetainė:kalba.lt/kalba-paslaugos-moksleiviams/kalbu-kursai-moksleiviams-grupese/rusu-kalbos-kursai-grupese-moksleiviams/
Skelbimo statistikaParodytas: 2021 k.Peržiūrėtas: 74 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
Atrakcionai.lt - batutų ir pramogų nuoma visoje Lietuvoje
KlaipedosSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE