Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atgal
+370 524 77611Skambinti
Dalintis

Statybų techninė priežiūra visoje Lietuvoje | Contestus

2022 Balandžio 1d., 11:56
Statinio statybos techninė priežiūra – statytojo (užsakovo) organizuota statinio statybos priežiūra nuo statinio statybos pradžios iki statinio pripažinimo tinkamu naudoti.

Statybos techninės priežiūros specialistai kontroliuoja, kad statinys būtų statomas pagal statinio projektą, pagal statybos rangos sutartį, kad atitiktų įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimus. Taip pat kontroliuoja, kad būtų laikomasi normatyviniuose statybos techniniuose dokumentuose ir statinio saugos ir paskirties dokumentuose išdėstytų reikalavimų bei terminų.

Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas rasite internetiniame puslapyje: https://contestus.lt/paslaugos/technine-prieziura/

Kontaktai Paskelbė:ContestusTelefonas:+370 524 77611El. paštas:info@contestus.lt Vietovė:Kita Svetainė:contestus.lt/paslaugos/technine-prieziura/
Skelbimo statistikaParodytas: 2133 k.Peržiūrėtas: 51 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
KlaipedosSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE