Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Interneto svetainių kūrimas
Atrakcionai.lt - batutų ir pramogų nuoma visoje Lietuvoje

Vežimėliai, kėdutės

KlaipėdaSausio 26d.Automobiline keduteAutomobiline kedute
Automobiline kedute nuo 0 iki 9 kg. Labai saugota ir priziureta
KitaLapkričio 21d.Vežimėlis vaikuiVežimėlis vaikui
Puikus tik tvarkingai vienam vaikiukui naudotas,tamsiai mėlynas,Portugalų g-bos,tiks abiejų lyčių vaikams.Lopšys lengvai nusiima ir galima padaryt kėdutę į automobilį.Yra Šilutėje.
KlaipėdaRugsėjo 22d.Vezimas 3 in 1 Vezimas 3 in 1
Parduodam apynauji milli tech vezimeli pirktas naujas naudotas 3men sportine dalis nenaudota kedute ir lopšys naudotas tačiau be naudojimo žymių nerealus vežimėlis pravaržus geliniais ratais tad nerei...
KlaipėdaRugsėjo 22d.Stokke Xplory V6Stokke Xplory V6
neatidarytas. naujas su 3 metų garantija. pilni priedai, įskaitant automobilinę kėdutę ir kūdikio krepšį. Norėdami užsisakyti susisiekite su mumis.
KitaLiepos 9d.Vežimėlis vaikuiVežimėlis vaikui
Tikrai tvarkingas,patvarus,praktiškas,tamsiai mėlynas todėl tinka abiejų lyčių vaikams,Portugalų BABECAR gamybos.Lopšys lengvai nusiima ir padaroma kėdutė į automobilį.Yra Šilutėje.
KitaBirželio 2d.Vežimėlis vaikuiVežimėlis vaikui
Tikrai geros kokybės,stiprus,praktiškas,tamsiai mėlynos spalvos,tinka ir berniukui ir mergaitei,Partugalų g-bos.Lopšys lengvai išimamas,rėmas sulankstomas,padaroma kėdutė į automobilį.
KlaipėdaKovo 16d.Parduodamas vežimėlis 3in1 Faster style 2 su autoboline kėdutės baze.Parduodamas vežimėlis 3in1 Faster style 2 su autoboline kėdutės baze....
Vežimėlis "Faster 2 style" ir auto bazė kėdutei.Būklė ideali,be jokių defektų.Vežimėlis buvo labai mėgstamas ir saugotas.Odinis,labai patogu, kai lauke lyja.
KlaipėdosSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE